Mechanik/monter naczep ciężarowych Holandia

Data publikacji: 20/09/2019

Proszę o kontakt

Firma Interwel B.V. z siedziba w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientow w okolicy miejscowości Zwolle poszukuje kandydata na stanowisko: MECHANIK/MONTER naczep ciężarowych
Opis stanowiska: prace przy montażu/demontażu naczep, prace naprawcze, wymiana zużytych lub uszkodzonych części na nowe,wykrywanie i usuwanie usterek itp.

Wymagania pracy:
Wyksztalcenie kierunkowe techniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
Wiedza i umiejętności w zakresie mechaniki pojazdów,
Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego,
Umiejetność pracy z rysunkiem technicznym,
Sumienność i dokładność
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Legalną pracę oraz stałe godziny pracy,
Wynagrodzenie w systemie tygodniowym,
Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
Darmowy dojazd do pracy lub zwrot kosztow dojazdu,
Opiekę koordynatora na miejscu.
Mozliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV na adres: anna@interwel.nl w temacie wiadomosci wpisujac NACZEPY.

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą