Murarze#klinkier#Belgia

Data publikacji: 15/09/2020

Proszę o kontakt

Regess Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która jako generalny wykonawca i podwykonawca realizuje zlecenia na terenie całej Polski oraz Europy.
W związku z rozwojem firmy obecnie poszukuje do współpracy doświadczonych murarzy do murowania klinkieru na terenie Belgii.

Obowiązki:

• praca na obiektach mieszkalnych
• murowanie Klinkieru
Wymagania:

• umiejętności murarskie (Klinkier)
• własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
• prawo jazdy oraz samochód (mile widziane).
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
• samodzielność i motywacja do pracy

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania,
• kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
• możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą