Pakowanie warzyw i owoców egzotycznych -Holandia Częstochowa

Data publikacji: 16/06/2021
  • Miejsce: Częstochowa

11111.00 zł

Pakowanie warzyw i owoców egzotycznych -Holandia
Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• zapewnione zakwaterowanie
• cotygodniowe zaliczki
Zakres obowiązków :
• Pakowanie owoców i warzyw
• Sortowanie owoców egzotycznych i warzyw
• Praca przy taśmie produkcyjnej
• Układanie kartonów na paletach
• Obsługa maszyn pakujących
Wymagania:
• motywacja do pracy
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
• odpowiedzialność, dokładność
• dobra kondycja fizyczna
Zainteresowała Cię powyższa oferta? Skontaktuj się z Nami!
Iza tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com
Dominika tel.+48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 ).

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą