Praca dla studentów – Praca w fabryce

Data publikacji: 21/07/2021

Proszę o kontakt

Agencja Pracy SMS Personal Solutions GmbH poszukuje pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Schwabach (Bawaria, Niemcy)
Wakatów: 5
Praca od zaraz!
Zakres obowiązków:
• Składanie opakowań z kartonów np. pudełka na pastę do zębów
• Ogólne prace magazynowe

Wymagania:
• Umiejętność pracy w zespole
• Wytrzymałość fizyczna
• Gotowość do pracy na dwie zmiany
• Prawo jazdy kat. B
• Własny samochód
•Znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12€ brutto/h - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
• Przyjazny system zaliczek
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne = wyższe wynagrodzenie netto!

Zapraszam do kontaktu telefonicznego + 48 731310021
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:
j.sojko@smspersonal.de

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą