PRACA W NIEMCZECH STOLARZ/ POMOCNIK STOLARZA MONTER MEBLI

Data publikacji: 21/07/2022

Proszę o kontakt

Zakres obowiązków:
 wszelkie prace stolarskie w warsztacie
 wykonywanie mebli, schodów, stolarki okiennej, drzwi
 montaż mebli i elementów drewnianych
 obsługa maszyn stolarskich
Wymagania:
 kwalifikacje lub doświadczenie w zawodzie stolarza meblowego / budowlanego
 podstawowa znajomość języka niemieckiego
 dyspozycyjność i zaangażowanie
 sumienność i odpowiedzialność
Oferujemy:
 darmowe zakwaterowanie
 niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
 możliwość pracy na stałe
 atrakcyjną stawkę godzinową,
Dodatkowe informacje:
 pomożemy Ci w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Niemiec
 ubezpieczenie opłaca pracodawca,
 wsparcie polskich koordynatorów przy załatwianiu formalności w Niemczech
 praca w południowo-zachodniej części Niemiec
 NIE WYMAGAMU szczepień na Covid 19 oraz testów

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające w/w kryteria zapraszamy do aplikacji na powyższe stanowisko!

Zapraszam do kontaktu:
Izabela tel: +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com
Wypełnij formularz rejestracyjny:

Dominika +48 570 901 033
Teresa +48 731 901 913
Magdalena +48 577 901 099
Kamila +48 570 901 414

Zapraszamy również do kontaktu na Skype, WhatsApp!
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa ,
Certyfikat KRAZ 18450.

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą