PRACOWNIK FIZYCZNY

Data publikacji: 18/10/2019

Proszę o kontakt

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8148
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Monachium, Niemcy

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac o charakterze fizycznym przy przeprowadzce wyposażenia biura, biurowych stanowisk pracy oraz archiwum

Wymagania:
• Znajomość j. niemieckiego lub bez znajomości j. niemieckiego – praca w zespole (1 osoba z niemieckim, druga – bez języka niemieckiego)
• sprawność fizyczna
• zdolność do bezkonfliktowej pracy zespołowej
• brak nałogów

Gwarantujemy:
• umowę o pracę tymczasową na okres od 18.11.2019 – 13.12.2019 (4 tygodnie)
• atrakcyjną stawkę godzinową: 12,00€ bez znajomości języka, 14,00€ ze znajomością języka niemieckiego
• komfortowe zakwaterowanie, kwota stała w wysokości 100,00€ miesięcznie
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
• pracę w pełnym wymiarze godzin - 40 godzin/tygodniowo
• nadgodziny płatne dodatkowo - 25% stawki godzinowej
• możliwość pracy w weekendy
• płatny urlop wypoczynkowy
• wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu

Zgodnie z obowiązującym prawem CPC Consulting Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować!

Wzór klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LeasingTeam Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej 7, do celów związanych z procesem aktualnych i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych pozostałym spółkom Grupy Kapitałowej LeasingTeam oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą