Pracownik ocynkowni - galwanizer Holandia Bydgoszcz

Data publikacji: 05/02/2020
  • Miejsce: Bydgoszcz

7711.00 zł

Firma Interwel BV z siedziba w Nieuwleusen dla swojego klienta w okolicy miejscowosci Zwolle poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji cynkowanie elektrolityczne/galwanzier

Zakres obowiązków:

Obsługa procesów galwanicznych, kontrola jakości

Wymagania:

Doświadczenie w pracy jako galwanizer – warunek konieczny

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowym środowisku od poniedziałku do piątku

Stawkę 14 eur brutto/h oraz tygodniowy system wypłat

Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (Stichting Normering Flexwonen)

Bezpłatny transport z adresu zamieszkania do pracy lub zwrot kosztów dojazdu

Ubezpieczenie zdrowotne

Opiekę koordynatora na miejscu

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: anna@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując GALWANIZER.

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą