Pracownik produkcji (K/M), 10.82€ b/h + 33€ diety netto!

Data publikacji: 11/01/2021

Proszę o kontakt

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: 06536 Südharz , Niemcy (340 km od Zgorzelca, Saksonia)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 sortowanie wyrobów drzewnych na tartaku;
 obsługa maszyn i urządzeń
OFERUJEMY:
 stawkę 10,82€ + 33€ diety netto;
 dodatki zmianowe: 25% nadgodziny oraz nocki, 50% niedziele, 100% święta;
 premię w wysokości 150€ za polecenie pracownika;
 mieszkanie (pokoje 2 osobowe, koszt – 350€ miesięcznie);
 niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń;
 możliwość przejęcia przez niemieckiego pracodawcę
OCZEKUJEMY:
 znajomości języka niemieckiego;
 prawa jazdy kat. B oraz samochodu;
 gotowości do podjęcia pracy w systemie 4-zmianowym
Zainteresowała Cię nasza oferta pracy?
Nie zwlekaj i już teraz wyślij swoje CV na adres: mazur@cdpersonal.eu lub skontaktuj się pod numerem: +48 668 817 007.
www.carpediempersonal.eu
numer certyfikatu: 6760

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą