!! Sprzątanie (k/m) – Praca od zaraz!

Data publikacji: 26/02/2021

Proszę o kontakt

Miejsce pracy Haren/Meppen/Ibbenbüren

Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus, nie przez agencję pracy!

Zakres obowiązków:
Sprzątanie mieszkań pracowniczych, prywatnych domów itp.
Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie
Oferujemy:
Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus (www.clean-plus.net)
Obszerne szkolenie wdrożeniowe oraz pomoc w poczatkowej fazie zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto/h
Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
Udostępniamy samochód służbowy do celów wyłącznie służbowych (dotyczy pełnego etatu)
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania (odpłatne ok. 60€/tydzień)
Współpracownicy z Polski
Wymagania:
Sumienność, rzetelność, umiejętność współdziałania
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Samodzielność
Mile widzana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny
Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Biuro Opole
+ 48 504 969 041 | vt@cp-personal.com

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą